Paulmann Paulmann LED Led fil G95 806LM e27 7,5W opaal dim 2700 - 28702
Artikelnummer: 23392166 | Fabrikantnummer: 28702 | EAN: 4000870287026
Het productnummer van de fabrikant is 28702. Het EAN nummer is 4000870287026. Het interne artikelnummer is 23392166.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Serie |
Paulmann LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lengte | 140 mm |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Kleur | Overig |
| Voet | E27 |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Bol |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 8 kWh |
| Diameter | 95 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Lampaanduiding | Overig |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lichtstroom | 806 - 806 lm |
| Nom. stroom | 34 - 34 mA |
| Lampvermogen | 75 - 75 W |
| Specifieke lichtstroom lamp | 1874 lm/W |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over PaulmannArtikelnummer: 23392166
Fabrikantnummer: 28702