Paulmann Led kaars gedr 280LM e14 2,6W helder 2700 - 28706
Artikelnummer: 23392170 | Fabrikantnummer: 28706 | EAN: 4000870287064
Omschrijving
De Paulmann Led kaars gedr 280LM e14 2,6W helder 2700 staat gelijk aan een 25-30W gloeilamp.
Paulmann LED kaars gedr 280lm E14 2,6W helder 2700
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 28706. Het EAN nummer is 4000870287064. Het interne artikelnummer is 23392170.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Kleur | Overig |
| Voet | E14 |
| Lengte | 98 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Diameter | 35 mm |
| Lampvorm | Kaars |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 3 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 26 - 26 W |
| Nom. stroom | 22 - 22 mA |
| Lichtstroom | 280 - 280 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 1077 lm/W |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
E14 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over Paulmann
Huidige product