Paulmann TUINVERL SPOT 3X3,5W ZW - 98897
Artikelnummer: 21455040 | Fabrikantnummer: 98897 | EAN: 4000870988978
Omschrijving
Paulmann tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur, soort verlichtingsarmatuur overig, lamptype LED uitwisselbaar, voorschakelapparaat niet noodzakelijk, met lichtbron, nom. spanning 230V, spanningstype DC, lamphouder GU10, behuizing aluminium, max. systeemvermogen 10W, geschikt voor aantal lichtbronnen 3,
Het productnummer van de fabrikant is 98897. Het EAN nummer is 4000870988978. Het interne artikelnummer is 21455040.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Paulmann tuin spot IP44 GU10 3x3,5W 230V zwart (Buitenverlichting)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Paulmann
Specificaties
| Klasse |
Tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Serie |
Outdoor
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Beschermingsgraad (IP) | IP65 |
| Slagvastheid | IK00 |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Hoogte/diepte | 0 mm |
| Materiaal afdekking | Kunststof transparant |
| Lengte | 320 mm |
| Spanningstype | DC |
| Lamphouder | GU10 |
| Breedte | 92 mm |
| Soort verlichtingsarmatuur | Overig |
| Aantal polen | 3 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Diameter | 92 mm |
| Met grondplaat | Nee |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Max. systeemvermogen | 10 W |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 3 |
| Geschikt voor lampvermogen | 3.5 - 10 W |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Categorieën |
Buitenverlichting
Armaturen |
Paulmann
» Meer informatie over Paulmann
Huidige product