Paulmann Paulmann LED Led agl 7,5W e27 230V 3staps dim HLDR - 28571
Artikelnummer: 23841305 | Fabrikantnummer: 28571 | EAN: 4000870285718
Het productnummer van de fabrikant is 28571. Het EAN nummer is 4000870285718. Het interne artikelnummer is 23841305.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Serie |
Paulmann LED
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Kleur | Overig |
| Lengte | 104 mm |
| Voet | E27 |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Peer |
| Diameter | 60 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 8 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Vermogensfactor | 0.6 |
| Lichtstroom | 806 - 806 lm |
| Nom. stroom | 55 - 55 mA |
| Lampvermogen | 75 - 75 W |
| Specifieke lichtstroom lamp | 1075 lm/W |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over PaulmannArtikelnummer: 23841305
Fabrikantnummer: 28571