Paulmann Paulmann LED Led fil 2er agl 806LM e27 6,5W klar - 28641
Artikelnummer: 23841359 | Fabrikantnummer: 28641 | EAN: 4000870286418
Omschrijving
De Paulmann Paulmann LED Led fil 2er agl 806LM e27 6,5W klar staat gelijk aan een 75W gloeilamp.
Paulmann LED Fil 2er AGL 806lm E27 6,5W klar
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 28641. Het EAN nummer is 4000870286418. Het interne artikelnummer is 23841359.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Serie |
Paulmann LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Lengte | 106 mm |
| Kleur | Overig |
| Voet | E27 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 7 kWh |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Diameter | 60 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 7 - 7 W |
| Lichtstroom | 806 - 806 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 1151 lm/W |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over Paulmann
Huidige product
Paulmann Paulmann LED Led fil 2er agl 806LM e27 6,5W klar
Artikelnummer: 23841359
Fabrikantnummer: 28641