Paulmann Paulmann LED Led fil 2er kerze 470LM e14 matt 4W - 28637
Artikelnummer: 23841355 | Fabrikantnummer: 28637 | EAN: 4000870286371
Omschrijving
De Paulmann Paulmann LED Led fil 2er kerze 470LM e14 matt 4W staat gelijk aan een 40W gloeilamp.
Paulmann LED Fil 2er Kerze 470lm E14 matt 4W
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 28637. Het EAN nummer is 4000870286371. Het interne artikelnummer is 23841355.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Serie |
Paulmann LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Kleur behuizing | Overig |
| Kleur | Overig |
| Voet | E14 |
| Lengte | 98 mm |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 5 kWh |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Diameter | 35 mm |
| Lampvorm | Kaars |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 94 lm/W |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 5 - 5 W |
| Lichtstroom | 470 - 470 lm |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
E14 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over Paulmann
Huidige product
Paulmann Paulmann LED Led fil 2er kerze 470LM e14 matt 4W
Artikelnummer: 23841355
Fabrikantnummer: 28637