Paulmann Paulmann LED Led fil 2er tropfen 250LM e14 matt 2,5W - 28638
Artikelnummer: 23841356 | Fabrikantnummer: 28638 | EAN: 4000870286388
Omschrijving
De Paulmann Paulmann LED Led fil 2er tropfen 250LM e14 matt 2,5W staat gelijk aan een 25-30W gloeilamp.
Paulmann LED Fil 2er Tropfen 250lm E14 matt 2,5W
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 28638. Het EAN nummer is 4000870286388. Het interne artikelnummer is 23841356.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Serie |
Paulmann LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Lengte | 78 mm |
| Kleur behuizing | Overig |
| Kleur | Overig |
| Voet | E14 |
| Diameter | 45 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Peer |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 3 kWh |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 3 - 3 W |
| Lichtstroom | 250 - 250 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 833 lm/W |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
E14 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over Paulmann
Huidige product
Paulmann Paulmann LED Led fil 2er tropfen 250LM e14 matt 2,5W
Artikelnummer: 23841356
Fabrikantnummer: 28638