Paulmann Paulmann LED Led fil G80 470LM e27 opal dim 4,5W 230V - 28623
Artikelnummer: 23841342 | Fabrikantnummer: 28623 | EAN: 4000870286234
Het productnummer van de fabrikant is 28623. Het EAN nummer is 4000870286234. Het interne artikelnummer is 23841342.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Serie |
Paulmann LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar | Nee |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lengte | 120 mm |
| Spanningstype | AC/DC |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Kleur | Overig |
| Voet | E27 |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 6 kWh |
| Lampvorm | Bol |
| Diameter | 80 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Lampaanduiding | Overig |
| Vermogensfactor | 0.95 |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 6 - 6 W |
| Lichtstroom | 470 - 470 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 783 lm/W |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over PaulmannArtikelnummer: 23841342
Fabrikantnummer: 28623