Paulmann Paulmann LED Led fil G95 806LM e27 7W dim to warm 1800 - 28779
Artikelnummer: 23841426 | Fabrikantnummer: 28779 | EAN: 4000870287798
Het productnummer van de fabrikant is 28779. Het EAN nummer is 4000870287798. Het interne artikelnummer is 23841426.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Serie |
Paulmann LED
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Dimbaar | Nee |
| Lengte | 140 mm |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Kleur | Overig |
| Voet | E27 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 7 kWh |
| Uitvoering glas/afdekking | Helder |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Lampvorm | Bol |
| Diameter | 95 mm |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Vermogensfactor | 0.8 |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 7 - 7 W |
| Lichtstroom | 806 - 806 lm |
| Specifieke lichtstroom lamp | 1151 lm/W |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over PaulmannArtikelnummer: 23841426
Fabrikantnummer: 28779