Paulmann Paulmann LED Led fil kerze 806LM e14 2700K 6W matt - 28645
Artikelnummer: 23841362 | Fabrikantnummer: 28645 | EAN: 4000870286456
Het productnummer van de fabrikant is 28645. Het EAN nummer is 4000870286456. Het interne artikelnummer is 23841362.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Serie |
Paulmann LED
Toon alle producten in deze serie |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Spanningstype | AC/DC |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Kleur behuizing | Overig |
| Kleur | Overig |
| Voet | E14 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 7 kWh |
| Lengte | 98 mm |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Diameter | 35 mm |
| Lampvorm | Kaars |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Gematteerd |
| Filament lamp | Ja |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Specifieke lichtstroom lamp | 124 lm/W |
| Lichtstroom | 806 - 806 lm |
| Lampvermogen | 65 - 65 W |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
E14 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over PaulmannArtikelnummer: 23841362
Fabrikantnummer: 28645