Paulmann Paulmann LED Led kogellamp 5,5W e14 230V 2700K - 28557
Artikelnummer: 23841301 | Fabrikantnummer: 28557 | EAN: 4000870285572
Het productnummer van de fabrikant is 28557. Het EAN nummer is 4000870285572. Het interne artikelnummer is 23841301.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Serie |
Paulmann LED
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Kleur behuizing | Wit |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Lengte | 82 mm |
| Beschermingsgraad (IP) | Overig |
| Kleur | Overig |
| Voet | E14 |
| Diameter | 45 mm |
| Uitvoering glas/afdekking | Opaal |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 6 kWh |
| Lampvorm | Peer |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Nom. stroom | 41 - 41 mA |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lichtstroom | 470 - 470 lm |
| Lampvermogen | 55 - 55 W |
| Specifieke lichtstroom lamp | 855 lm/W |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
E14 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over PaulmannArtikelnummer: 23841301
Fabrikantnummer: 28557