Paulmann Led fil plant 6,5W 230V - 28737
Artikelnummer: 23841387 | Fabrikantnummer: 28737 | EAN: 4000870287378
Omschrijving
De Paulmann Led fil plant 6,5W 230V staat gelijk aan een 25-30W gloeilamp.
Paulmann LED Fil Plant 6,5W 230V
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 28737. Het EAN nummer is 4000870287378. Het interne artikelnummer is 23841387.
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Lengte | 148 mm |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Kleur behuizing | Overig |
| Diameter | 120 mm |
| Kleur | Overig |
| Voet | E27 |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 7 kWh |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Uitvoering glas/afdekking | Overig |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Vermogensfactor | 0.55 |
| Lichtstroom | 200 - 200 lm |
| Lampvermogen | 65 - 65 W |
| Specifieke lichtstroom lamp | 308 lm/W |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
E27 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over Paulmann
Huidige product