Paulmann Led fil plant R50 e14 6, 230V - 28734
Artikelnummer: 23841384 | Fabrikantnummer: 28734 | EAN: 4000870287347
Omschrijving
Paulmann LED Fil Plant R50 E14 6, 230V
Het productnummer van de fabrikant is 28734. Het EAN nummer is 4000870287347. Het interne artikelnummer is 23841384.
Aanvullende informatie
Paulmann LED Fil Plant R50 E14 6, 230V (Lichtbronnen)
Specificaties
| Klasse |
LED-lamp
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Lichtsterkte | 0 cd |
| Lengte | 85 mm |
| Kleur | Overig |
| Voet | E14 |
| Diameter | 50 mm |
| Lampvorm | Reflector |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Gewogen energieverbruik in 1.000 uur | 4 kWh |
| Gemiddelde nom. levensduur | 15000 h |
| Bediening op afstand mogelijk | Nee |
| Filament lamp | Nee |
| Min. aantal schakelcycli | 50000 |
| Vermogensfactor | 0.5 |
| Lampaanduiding | Overig |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Lampvermogen | 4 - 4 W |
| Nom. stroom | 36 - 36 mA |
| Specifieke lichtstroom lamp | 154 lm/W |
| Lichtstroom | 100 - 100 lm |
| Lichtkleur volgens EN 12464-1 | Warmwit < 3300 K |
| Categorieën |
E14 lampvoet
Led lampen Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over Paulmann
Huidige product