Paulmann TUINVERL 3000K 2X3W ANTR - 93917
Artikelnummer: 21454933 | Fabrikantnummer: 93917 | EAN: 4000870939178
Omschrijving
Paulmann tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur, soort verlichtingsarmatuur overig, lamptype LED niet uitwisselbaar, voorschakelapparaat niet noodzakelijk, met lichtbron, nom. spanning 24V, spanningstype DC, behuizing aluminium, max. systeemvermogen 6W, geschikt voor aantal lichtbronnen 2,
Het productnummer van de fabrikant is 93917. Het EAN nummer is 4000870939178. Het interne artikelnummer is 21454933.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Paulmann Outd P & S grnd ABL IP67 3000K 2x3W 180 (Buitenverlichting)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Paulmann
Specificaties
| Klasse |
Tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Slagvastheid | IK00 |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Breedte | 0 mm |
| Hoogte/diepte | 0 mm |
| Materiaal afdekking | Kunststof transparant |
| Spanningstype | DC |
| Lengte | 155 mm |
| Soort verlichtingsarmatuur | Overig |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Met grondplaat | Nee |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Nom. spanning | 24 - 24 V |
| Max. systeemvermogen | 6 W |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Diameter | 193 mm |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 2 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Categorieën |
Buitenverlichting
Armaturen |
Paulmann
» Meer informatie over Paulmann
Huidige product