Paulmann TUINVERL 3000K 2X3W ANTRA - 93920
Artikelnummer: 21454935 | Fabrikantnummer: 93920 | EAN: 4000870939208
Omschrijving
Paulmann tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur, soort verlichtingsarmatuur overig, lamptype LED niet uitwisselbaar, voorschakelapparaat niet noodzakelijk, met lichtbron, nom. spanning 24V, spanningstype DC, behuizing aluminium, max. systeemvermogen 6W, geschikt voor aantal lichtbronnen 2,
Het productnummer van de fabrikant is 93920. Het EAN nummer is 4000870939208. Het interne artikelnummer is 21454935.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Paulmann Outd P & S grnd ABL IP67 3000K 2x3W 180 (Buitenverlichting)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Paulmann
Specificaties
| Klasse |
Tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Serie |
Outdoor Plug & Shine
Toon alle producten in deze serie |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Slagvastheid | IK00 |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Breedte | 0 mm |
| Hoogte/diepte | 0 mm |
| Materiaal afdekking | Kunststof transparant |
| Spanningstype | DC |
| Soort verlichtingsarmatuur | Overig |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Lengte | 32 mm |
| Diameter | 160 mm |
| Met grondplaat | Nee |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Nom. spanning | 24 - 24 V |
| Max. systeemvermogen | 6 W |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 2 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Categorieën |
Buitenverlichting
Armaturen |
Paulmann
» Meer informatie over Paulmann
Huidige product