Paulmann TUINVERL SPOT 3K ANTR ALU - 93934
Artikelnummer: 21454947 | Fabrikantnummer: 93934 | EAN: 4000870939345
Omschrijving
Paulmann tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur, soort verlichtingsarmatuur overig, lamptype LED niet uitwisselbaar, voorschakelapparaat niet noodzakelijk, met lichtbron, spanningstype DC, behuizing aluminium, max. systeemvermogen 43W, geschikt voor aantal lichtbronnen 1, behuizing antraciet,
Het productnummer van de fabrikant is 93934. Het EAN nummer is 4000870939345. Het interne artikelnummer is 21454947.
Kleurtemperatuur
Aanvullende informatie
Paulmann Outd P & S spot Sting IP67 3000K 6W 24V (Buitenverlichting)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Paulmann
Specificaties
| Klasse |
Tuin-/voetpadverlichtingsarmatuur
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Met lichtbron | Ja |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Kleur behuizing | Antraciet |
| Slagvastheid | IK00 |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Lichtkleur | Wit |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Hoogte/diepte | 0 mm |
| Materiaal afdekking | Kunststof transparant |
| Breedte | 52 mm |
| Lengte | 290 mm |
| Spanningstype | DC |
| Soort verlichtingsarmatuur | Overig |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Diameter | 52 mm |
| Met grondplaat | Nee |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K |
| Nom. spanning | 0 - 0 V |
| Max. systeemvermogen | 43 W |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 1 |
| Geschikt voor lampvermogen | 6 - 43 W |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | III |
| Categorieën |
Buitenverlichting
Armaturen |
Paulmann
» Meer informatie over Paulmann
Huidige product