Paulmann Railsysteem Urail system rail 0.1M black matt - 96902
Artikelnummer: 23392740 | Fabrikantnummer: 96902 | EAN: 4000870969021
Het productnummer van de fabrikant is 96902. Het EAN nummer is 4000870969021. Het interne artikelnummer is 23392740.
| Klasse |
Spanningsrail
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Serie |
Railsysteem
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Beschermingsklasse | I |
| Uitvoering oppervlakte | Overig |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Breedte | 0 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Vorm | Rechthoekig |
| Kleur | Overig |
| Geschikt voor busaansluiting | Nee |
| Hoogte | 18 mm |
| Aantal groepen/fasen | 1 |
| Buigbaar | Nee |
| Max. elektrische belastbaarheid per fase | 1000 W |
| Categorieën |
Railsystemen
Armaturen |
Paulmann
» Meer informatie over PaulmannArtikelnummer: 23392740
Fabrikantnummer: 96902