Paulmann SH ble flaex led stripe set 5M RGB 18W - 50005
Artikelnummer: 26706693 | Fabrikantnummer: 50005 | EAN: 4000870500057
Omschrijving
Paulmann SH BLE Flaex LED Stripe Set 5m RGB 18W
Het productnummer van de fabrikant is 50005. Het EAN nummer is 4000870500057. Het interne artikelnummer is 26706693.
Aanvullende informatie
Paulmann SH BLE Flaex LED Stripe Set 5m RGB 18W (Binnenverlichting)
Specificaties
| Klasse |
Lichtslang/-band
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Lamptype | LED niet uitwisselbaar |
| Lichtkleur | RGB |
| Hoogte/diepte | 10.5 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Aansluitwijze | Overig |
| Diameter | 0 mm |
| Stralingshoek | 0 ° |
| Montagewijze | Opbouw/inbouw |
| Kleinste buigradius | 30 mm |
| Met aansluitset | Ja |
| Met eindstuk | Ja |
| Lampvermogen per meter | 3.6 W |
| Lengte van de enkele secties | 5000 mm |
| Aantal lichtbronnen per meter | 18 |
| Max. systeemvermogen | 19 W |
| Breedte | 10.5 mm |
| Lampspanning | 230 - 230 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Lichtstroom per meter | 0 lm |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Model | Strip |
| Categorieën |
Led lampen
Lichtbronnen |
Paulmann
» Meer informatie over Paulmann
Huidige product