Paulmann PLFWNDARM MINT 20W CHR - 70880
Artikelnummer: 21454617 | Fabrikantnummer: 70880 | EAN: 4000870708804
Omschrijving
Paulmann plafond-/wandarmatuur, lengte 38mm, subcategorie wandarmatuur, geschikt voor wandmontage, lamptype overig, lamphouder GU10, geschikt voor aantal lichtbronnen 2, behuizing chroom, spanningstype AC, nom. spanning 230V, voorschakelapparaat niet noodzakelijk
Het productnummer van de fabrikant is 70880. Het EAN nummer is 4000870708804. Het interne artikelnummer is 21454617.
Aanvullende informatie
Paulmann Mintaka IP20 max 1x20W GU10 chroom 230V (Binnenverlichting)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Paulmann
Specificaties
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Spanningstype | AC |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Nee |
| Lichtuittrede | Direct |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Met lichtbron | Nee |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Slagvastheid | IK00 |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Reflector | Geen |
| Lichtkleur | Wit |
| Hoogte/diepte | 120 mm |
| Kleur behuizing | Chroom |
| Geschikt voor truss montage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Breedte | 56 mm |
| Lamphouder | GU10 |
| Lamptype | Overig |
| Aantal polen | 2 |
| Verstelbaarheid | Zwenkbaar |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Lengte | 38 mm |
| Max. systeemvermogen | 0 W |
| Nom. spanning | 230 - 230 V |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar Dali | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Armatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" volgens EN 60598-2-24 | Nee |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 2 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Stralingshoek | <5° - Parallelstralend |
| Categorieën |
Downlighter
Armaturen |
Paulmann
» Meer informatie over Paulmann
Huidige product