Paulmann Spotlight carolina max 2x10w gu10 230V - 66756
Artikelnummer: 23573969 | Fabrikantnummer: 66756 | EAN: 4000870667569
Omschrijving
Paulmann Spotlight Carolina max 2x10W GU10 230V
Het productnummer van de fabrikant is 66756. Het EAN nummer is 4000870667569. Het interne artikelnummer is 23573969.
Aanvullende informatie
Paulmann Spotlight Carolina max 2x10W GU10 230V (Binnenverlichting)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Paulmann
Specificaties
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Dimbaar | Ja |
| Met lichtbron | Nee |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Slagvastheid | IK00 |
| Geschikt voor opbouwmontage | Nee |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Hoogte/diepte | 80 mm |
| Geschikt voor stroomrailmontage | Nee |
| Geschikt voor voetstuk-/vloermontage | Nee |
| Geschikt voor klemmontage | Nee |
| Lamphouder | GU10 |
| Breedte | 305 mm |
| Lamptype | Overig |
| Aantal polen | 3 |
| Verstelbaarheid | Zwenkbaar |
| Lengte | 124 mm |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Oppervlak geborsteld | Nee |
| Max. systeemvermogen | 0 W |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Nee |
| Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem | Nee |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG0 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Geleiderdoorsnede | 0 mm² |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | 25 - 25 °C |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 4 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | I |
| Stralingshoek | <5° - Parallelstralend |
| Categorieën |
Downlighter
Armaturen |
Paulmann
» Meer informatie over Paulmann
Huidige product