Paulmann Spotlight lanka e14 230V zwart - 66769
Artikelnummer: 23841597 | Fabrikantnummer: 66769 | EAN: 4000870667699
Omschrijving
Paulmann Spotlight Lanka E14 230V zwart
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 66769. Het EAN nummer is 4000870667699. Het interne artikelnummer is 23841597.
| Klasse |
Downlight/Spot/schijnwerper
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Paulmann
Toon alle producten van Paulmann |
| Met lichtsensor | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Dimbaar | Ja |
| Met lichtbron | Nee |
| Voorschakelapparaat | Niet noodzakelijk |
| Lamphouder | E14 |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Lengte | 410 mm |
| Verstelbaarheid | Zwenkbaar |
| Breedte | 348 mm |
| Max. systeemvermogen | 20 W |
| Materiaal behuizing | Hout |
| Hoogte/diepte | 152 mm |
| Geschikt voor aantal lichtbronnen | 4 |
| Beschermingsklasse volgens IEC 61140 | II |
| Categorieën |
Downlighter
Armaturen |
Paulmann
» Meer informatie over Paulmann
Huidige product