PB Swiss Tools Bevestigingsgereedschap PB Swissgrip evo torx tamper resitant schroevendraaier 38400 B t6x50mm - PB 38400.6-50 B
Artikelnummer: 26714322 | Fabrikantnummer: PB 38400.6-50 B | EAN: 7610733296279
Het productnummer van de fabrikant is PB 38400.6-50 B. Het EAN nummer is 7610733296279. Het interne artikelnummer is 26714322.
| Klasse |
Torxschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
PB Swiss Tools
Toon alle producten van PB Swiss Tools |
| Serie |
Bevestigingsgereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Ja |
| Totale lengte | 143 mm |
| Greepuitvoering | Overig |
| Klinglengte | 50 mm |
| Materiaal greep | Kunststof |
| Grootte (TX) | 6 |
| Klingdiameter | 3 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Materiaal kling | Chroom-molybdeen-vanadium legering |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Gewicht | 22.5 g |
| Categorieën | Gereedschap |
Pb swiss tools
» Meer informatie over Pb swiss toolsArtikelnummer: 26714322
Fabrikantnummer: PB 38400.6-50 B