PB Swiss Tools FITTSCHRVDR 5100/1CN 1000V - PB 5100.1-100 CN
Artikelnummer: 25667156 | Fabrikantnummer: PB 5100.1-100 CN | EAN: 7610733240432
Het productnummer van de fabrikant is PB 5100.1-100 CN. Het EAN nummer is 7610733240432. Het interne artikelnummer is 25667156.
| Klasse |
Sleufschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
PB Swiss Tools
Toon alle producten van PB Swiss Tools |
| Serie |
Bevestigingsgereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Ja |
| Totale lengte | 190 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| Greepuitvoering | 1-component |
| Model | Recht |
| Klinglengte | 100 mm |
| Bleddikte | 0.5 mm |
| Materiaal greep | Kunststof |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Gewicht | 25 g |
| Klingbreedte | 3 mm |
| Materiaal kling | Chroom-molybdeen-vanadium legering |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Categorieën |
Sleufschroevendraaier
Schroevendraaier Gereedschap |