PB Swiss Tools KRKPSCHRVDR 190/0-60CN SWGP - PB 5190.0-60 CN
Artikelnummer: 25667164 | Fabrikantnummer: PB 5190.0-60 CN | EAN: 7610733240487
Het productnummer van de fabrikant is PB 5190.0-60 CN. Het EAN nummer is 7610733240487. Het interne artikelnummer is 25667164.
| Klasse |
Kruiskopschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
PB Swiss Tools
Toon alle producten van PB Swiss Tools |
| Serie |
Bevestigingsgereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Ja |
| Totale lengte | 150 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| VDE getest | Ja |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Klinglengte | 60 mm |
| Materiaal greep | Kunststof |
| Gewicht | 23 g |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Materiaal kling | Chroom-molybdeen-vanadium legering |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Categorieën |
Geisoleerde schroevendraaier
Schroevendraaier Gereedschap |