PB Swiss Tools KRKPSCHRVDR 5190/1-80PH 1KV - PB 5190.1-80 CN
Artikelnummer: 25667174 | Fabrikantnummer: PB 5190.1-80 CN | EAN: 7610733240494
Het productnummer van de fabrikant is PB 5190.1-80 CN. Het EAN nummer is 7610733240494. Het interne artikelnummer is 25667174.
| Klasse |
Kruiskopschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
PB Swiss Tools
Toon alle producten van PB Swiss Tools |
| Serie |
Bevestigingsgereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Ja |
| Totale lengte | 175 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| VDE getest | Ja |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Klinglengte | 80 mm |
| Materiaal greep | Kunststof |
| Grootte | 1 |
| Gewicht | 43 g |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Materiaal kling | Chroom-molybdeen-vanadium legering |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Categorieën |
Geisoleerde schroevendraaier
Schroevendraaier Gereedschap |