PB Swiss Tools KRKPSCHRVDR 5190/2-100PH2KV - PB 5190.2-100 CN
Artikelnummer: 25667167 | Fabrikantnummer: PB 5190.2-100 CN | EAN: 7610733240500
Het productnummer van de fabrikant is PB 5190.2-100 CN. Het EAN nummer is 7610733240500. Het interne artikelnummer is 25667167.
| Klasse |
Kruiskopschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
PB Swiss Tools
Toon alle producten van PB Swiss Tools |
| Serie |
Bevestigingsgereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Ja |
| Totale lengte | 205 mm |
| Geïsoleerd 1000 V | Ja |
| VDE getest | Ja |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Klinglengte | 100 mm |
| Materiaal greep | Kunststof |
| Gewicht | 72 g |
| Grootte | 2 |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Materiaal kling | Chroom-molybdeen-vanadium legering |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Categorieën |
Geisoleerde schroevendraaier
Schroevendraaier Gereedschap |
Pb swiss tools
» Meer informatie over Pb swiss toolsArtikelnummer: 25667167
Fabrikantnummer: PB 5190.2-100 CN