PB Swiss Tools SCHRDR TORX PB Swiss Tools 8400.B 27-12 - PB 8400.B 27-125
Artikelnummer: 25667207 | Fabrikantnummer: PB 8400.B 27-125 | EAN: 7610733066841
Het productnummer van de fabrikant is PB 8400.B 27-125. Het EAN nummer is 7610733066841. Het interne artikelnummer is 25667207.
| Klasse |
Torxschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
PB Swiss Tools
Toon alle producten van PB Swiss Tools |
| Serie |
Bevestigingsgereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Ja |
| Totale lengte | 230 mm |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Klinglengte | 125 mm |
| Materiaal greep | Kunststof |
| Grootte (TX) | 27 |
| Met boring | Ja |
| Klingdiameter | 6 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Oppervlaktebescherming kling | Overig |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Materiaal kling | Overig |
| Gewicht | 83 g |
| Categorieën | Gereedschap |
Pb swiss tools
» Meer informatie over Pb swiss toolsArtikelnummer: 25667207
Fabrikantnummer: PB 8400.B 27-125