PB Swiss Tools SCHRVDR 8100 3-120 ESD - PB 8100.3-120 ESD
Artikelnummer: 25667183 | Fabrikantnummer: PB 8100.3-120 ESD | EAN: 7610733256105
Het productnummer van de fabrikant is PB 8100.3-120 ESD. Het EAN nummer is 7610733256105. Het interne artikelnummer is 25667183.
| Klasse |
Sleufschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
PB Swiss Tools
Toon alle producten van PB Swiss Tools |
| Serie |
Bevestigingsgereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Ja |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Totale lengte | 220 mm |
| Precisie-uitvoering | Ja |
| Bleddikte | 0.8 mm |
| Gewelfde kling | Nee |
| Klinglengte | 120 mm |
| Materiaal greep | Kunststof |
| Gewicht | 61 g |
| Klingdiameter | 5 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Klingbreedte | 5.5 mm |
| Materiaal kling | Chroom-molybdeen-vanadium legering |
| Kap draaibaar | Ja |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Categorieën | Gereedschap |