PB Swiss Tools SCHRVDR 8190/1CN SWGP - PB 8190.1-80 CN
Artikelnummer: 25667191 | Fabrikantnummer: PB 8190.1-80 CN | EAN: 7610733241552
Het productnummer van de fabrikant is PB 8190.1-80 CN. Het EAN nummer is 7610733241552. Het interne artikelnummer is 25667191.
| Klasse |
Kruiskopschroevendraaier
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
PB Swiss Tools
Toon alle producten van PB Swiss Tools |
| Serie |
Bevestigingsgereedschap
Toon alle producten in deze serie |
| Geïsoleerd | Ja |
| Totale lengte | 175 mm |
| Greepuitvoering | 2-componenten |
| Model | Recht |
| Gewicht | 44 g |
| Klinglengte | 80 mm |
| Materiaal greep | Kunststof |
| Grootte | 1 |
| Klingdiameter | 5 mm |
| Uitvoering schacht | Rond |
| Materiaal kling | Chroom-molybdeen-vanadium legering |
| Aandraaivoorziening | Phillips PH |
| Met afrolbeveiliging | Ja |
| Categorieën |
Kruiskop
Schroevendraaier Gereedschap |