HK / haka aardlekschakelaar 2P 16a 0,03a - 380020111
Artikelnummer: 20574816 | Fabrikantnummer: 380020111 | EAN: 8713284090378
Het productnummer van de fabrikant is 380020111. Het EAN nummer is 8713284090378. Het interne artikelnummer is 20574816.
| Klasse |
Aardlekschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
PDL
Toon alle producten van PDL |
| Serie |
Verpl. aardlekschakelaar 955
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Inbouwdiepte | 0 mm |
| Aantal polen | 2 |
| Frequentie | 50 Hz |
| Nom. (meet)spanning | 230 V |
| Explosieveilig | Nee |
| Type lekstroom | A |
| Nom. foutstroom | 0.01 A |
| Nevenapparaat mogelijk | Nee |
| Met vergrendelingsvoorziening | Nee |
| Kortsluitvastheid (Icw) | 0 kA |
| Selectieve bescherming | Nee |
| Kortstondigvertraagd type | Nee |
| Nom. (meet)stroom | 16 A |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 40 °C |
| Montagewijze | Tussenstekker |
| Stootstroomvastheid | 0 kA |
| Categorieën |
Aardlekschakelaar
Componenten Groepenkasten |