Peha Compacta adapterraam voor verhogen 701TR hoogte 4MM rood - 00610911
Artikelnummer: 20479158 | Fabrikantnummer: 00610911 | EAN: 4010105610918
Omschrijving
Compacta adapterraam t.b.v. verhogen 701 TR, hoogte 4 mm, zwart
Het productnummer van de fabrikant is 00610911. Het EAN nummer is 4010105610918. Het interne artikelnummer is 20479158.
Aanvullende informatie
AdapterraamVoor de verhoging van de draagramen artikel-nr. 701 TR, hoogte 4 mm, er kunnen max. 2 adapters 70 AR.. metde bijgeleverde schroeven gemonteerd worden.
Compacta adapterraam t.b.v. verhogen 701 TR, hoogte 4 mm, zwart
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Compacta adapterraam t.b.v. verhogen 701 TR, hoogte 4 mm, zwart
| Klasse |
Overgangsafdekplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
COMPACTA
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Zwart |
| Met klapdeksel | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Schakelmateriaalhoogte | 0 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 0 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 0 mm |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Met tekstveld | Nee |
| Afmetingen | Overig |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Compacta adapterraam voor verhogen 701TR hoogte 4MM rood
Artikelnummer: 20479158
Fabrikantnummer: 00610911