Peha Alu-guss afdekraam 1-voudig horizontaal en verticaal aluminium ip44 - 00906794
Artikelnummer: 11841370 | Fabrikantnummer: 00906794 | EAN: 4010105906790
Omschrijving
afdekraam aluminium Guss, 1-voudig, alle inbouw apparaten m.u.v. draai
Het productnummer van de fabrikant is 00906794. Het EAN nummer is 4010105906790. Het interne artikelnummer is 11841370.
Aanvullende informatie
Afdekraam1voudig, voor alle inbouwapparaten,met uitzondering van draai- en sleutelschakelaars enCEE-wandcontactdoosAfmeting 106 x 106 mm
afdekraam aluminium Guss, 1-voudig, alle inbouw apparaten m.u.v. draai-sleutelschakelaar
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
afdekraam aluminium Guss, 1-voudig, alle inbouw apparaten m.u.v. draai-sleutelschakelaar
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
ALU GUSS
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Buitendiameter | 0 mm |
| Kleur | Aluminium |
| Breedte | 106 mm |
| Slagvastheid | IK01 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Aantal eenheden | 1 |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9006 |
| Bevestigingswijze | Klem-/schroefbevestiging |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Diepte | 6 mm |
| Hoogte | 106 mm |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Binnendiameter | 0 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met montageraam | Ja |
| Diameter boring (gaten) | 70 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Aluminium |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Alu-guss afdekraam 1-voudig horizontaal en verticaal aluminium ip44
Artikelnummer: 11841370
Fabrikantnummer: 00906794