Peha Aura afdekking 636 wit ral 9010 - 00941193
Artikelnummer: 11459416 | Fabrikantnummer: 00941193 | EAN: 4010105941197
Omschrijving
Aura afdekking t.b.v. ruimtethermostaat 636, levend wit
Het productnummer van de fabrikant is 00941193. Het EAN nummer is 4010105941197. Het interne artikelnummer is 11459416.
Aanvullende informatie
Afdekking voor EBERLE-Ruimtethermostaat voor combinaties (artikel-nr. 636 RTR o.A.)
Aura afdekking t.b.v. ruimtethermostaat 636, levend wit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Aura afdekking t.b.v. ruimtethermostaat 636, levend wit
| Klasse |
Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
AURA
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Breedte | 70 mm |
| Kleur | Wit |
| Slagvastheid | IK01 |
| Hoogte | 70 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Controlevenster/verlicht | Ja |
| Gebruik | Overig |
| Diepte | 6 mm |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Model | Overig |
| Opdruk/indicatie | Geen |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product