Peha Concept 45 afdekking inzetstuk beige modular-jack 2 connectoren met label wit - 00423711
Artikelnummer: 11214325 | Fabrikantnummer: 00423711 | EAN: 4010105423716
Omschrijving
Concept45 afdekking Modular Jack inzetstuk beige,merken Mod.Jack
Het productnummer van de fabrikant is 00423711. Het EAN nummer is 4010105423716. Het interne artikelnummer is 11214325.
Aanvullende informatie
Afdekking Modular Jack voor Concept 45,geschikt voor 2 Modular Jacks, met tekstveld 7 x 44 mm1 1/2 moduul (67,5 mm breed)met oranje inzetstukBTR 130A 10-I cat 5/6DANCHIEF 568 A/B cat 5Hubbel HXJ 5 EBK (cat 5e UTP)RADIALL R280 MOD 809 und MOD 811
Concept45 afdekking Modular Jack inzetstuk beige,merken Mod.Jack
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Concept45 afdekking Modular Jack inzetstuk beige,merken Mod.Jack
| Klasse |
Onderdeel/centraalplaat communicatie-schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
Concept45
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Slagvastheid | IK00 |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Montagewijze | Wandgoot |
| Schakelmateriaaldiepte | 40 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 70 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 70 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Met opdruk | Nee |
| Kroonsteen | Nee |
| Met stofbescherming | Ja |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Draagring | Nee |
| Gebruik | Modular-Jack |
| Opdrukveld | Met label |
| Met verlichting | Nee |
| Incl. connectoren | Nee |
| Met trekontlasting | Nee |
| Bussen afgeschermd | Nee |
| Afgeschermde behuizing | Nee |
| Uitvoerrichting | Recht |
| Samenstelling | Overig |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Geschikt voor aantal connectoren | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Geïsoleerde aansluitingen | Nee |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Concept 45 afdekking inzetstuk beige modular-jack 2 connectoren met label wit
Artikelnummer: 11214325
Fabrikantnummer: 00423711