Peha Aura afdekraam 2V horizontaal en verticaal zwart ip20 20.572.57.21 - 00123911
Artikelnummer: 10722955 | Fabrikantnummer: 00123911 | EAN: 4010105123913
Omschrijving
Aura afdekraam glas 2-voudig, zwart
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 00123911. Het EAN nummer is 4010105123913. Het interne artikelnummer is 10722955.
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
AURA
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Buitendiameter | 0 mm |
| Breedte | 85 mm |
| Slagvastheid | IK01 |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Aantal eenheden | 2 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Bevestigingswijze | Klem-/schroefbevestiging |
| Materiaal | Glas |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Aantal eenheden verticaal | 2 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aantal eenheden horizontaal | 2 |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 2 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 2 |
| Hoogte | 156 mm |
| Diepte | 6 mm |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Binnendiameter | 0 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met montageraam | Ja |
| Diameter boring (gaten) | 70 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Aura afdekraam 2V horizontaal en verticaal zwart ip20 20.572.57.21
Artikelnummer: 10722955
Fabrikantnummer: 00123911