Peha Concept45 Nova Voor concept45 combinatieframe 2-voudig, 90 MM met opschriftveld - 00074831
Artikelnummer: 23890857 | Fabrikantnummer: 00074831 | EAN: 4010105074833
Omschrijving
Nova voor Concept45 combinatieframe 2-voudig, 90 mm met opschriftveld
Het productnummer van de fabrikant is 00074831. Het EAN nummer is 4010105074833. Het interne artikelnummer is 23890857.
Aanvullende informatie
Nova voor Concept45 combinatieframe 2-voudig, 90 mm met opschriftveld 7 x 44 mm voor montageframe D 204 MR en holle wanddozen D 204 H Dound D 204 DO (dubbele inbouwdoos)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
Concept45
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Breedte | 90 mm |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Buitendiameter | 0 mm |
| Kleur | Wit |
| Slagvastheid | IK01 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Ja |
| Aantal eenheden | 2 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Montagerichting | Horizontaal |
| Bevestigingswijze | Klem-/schroefbevestiging |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aantal eenheden horizontaal | 2 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 2 |
| Hoogte | 154 mm |
| Diepte | 6 mm |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Binnendiameter | 0 mm |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 0 |
| Aantal eenheden verticaal | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met montageraam | Ja |
| Diameter boring (gaten) | 70 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Concept45 Nova Voor concept45 combinatieframe 2-voudig, 90 MM met opschriftveld
Artikelnummer: 23890857
Fabrikantnummer: 00074831