Peha Nova afdekraam gouden zand 1-voudig horizontaal en verticaal zwart ral 9005 ip20 - 00185591
Artikelnummer: 20100776 | Fabrikantnummer: 00185591 | EAN: 4010105185591
Omschrijving
Nova Elements afdekramen Glas, 1-voudig, Golden Sand zwart
Het productnummer van de fabrikant is 00185591. Het EAN nummer is 4010105185591. Het interne artikelnummer is 20100776.
Aanvullende informatie
Afdekramen NOVA Elements Glasvoor verticale en horizontale montage1voudig, afmetingen 83 x 83 mm
Nova Elements afdekramen Glas, 1-voudig, Golden Sand zwart
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Nova Elements afdekramen Glas, 1-voudig, Golden Sand zwart
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
NOVA
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Buitendiameter | 0 mm |
| Breedte | 83 mm |
| Slagvastheid | IK01 |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Hoogte | 83 mm |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Aantal eenheden | 1 |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Oppervlaktebescherming | Decor |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Bevestigingswijze | Klem-/schroefbevestiging |
| Materiaal | Glas |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Diepte | 6 mm |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Binnendiameter | 0 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met montageraam | Ja |
| Diameter boring (gaten) | 70 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Nova afdekraam gouden zand 1-voudig horizontaal en verticaal zwart ral 9005 ip20
Artikelnummer: 20100776
Fabrikantnummer: 00185591