Peha Nova afdekraam 4V horizontaal en verticaal wit ip20 D 20.674.222.022 - 00191191
Artikelnummer: 20100941 | Fabrikantnummer: 00191191 | EAN: 4010105191196
Omschrijving
Nova Elements afdekramen Metal, 4-voudig, Satin Titanium levend wit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 00191191. Het EAN nummer is 4010105191196. Het interne artikelnummer is 20100941.
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
NOVA
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Buitendiameter | 0 mm |
| Breedte | 83 mm |
| Kleur | Wit |
| Slagvastheid | IK01 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Aantal eenheden | 4 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| Oppervlaktebescherming | Decor |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Bevestigingswijze | Klem-/schroefbevestiging |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aantal eenheden verticaal | 4 |
| Aantal eenheden horizontaal | 4 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 4 |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 4 |
| Hoogte | 296 mm |
| Diepte | 6 mm |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Binnendiameter | 0 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met montageraam | Ja |
| Diameter boring (gaten) | 70 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Nova afdekraam 4V horizontaal en verticaal wit ip20 D 20.674.222.022
Artikelnummer: 20100941
Fabrikantnummer: 00191191