Peha Nova afdekraam elements naturals dark wenge 1-voudig horizontaal en verticaal hout ip20 - 00183591
Artikelnummer: 20100716 | Fabrikantnummer: 00183591 | EAN: 4010105183597
Omschrijving
Nova Elements afdekramen Naturals, 1-voudig, Dark Wenge aluminium
Het productnummer van de fabrikant is 00183591. Het EAN nummer is 4010105183597. Het interne artikelnummer is 20100716.
Aanvullende informatie
Afdekramen NOVA Elements Naturals*voor verticale en horizontale montage1voudig, afmetingen 83 x 83 mm*NOVA Elements Naturals is een natuurproduct in een houtvariant, daarom kan er verschil zijn in kleur en afmeting
Nova Elements afdekramen Naturals, 1-voudig, Dark Wenge aluminium
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Nova Elements afdekramen Naturals, 1-voudig, Dark Wenge aluminium
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
NOVA
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Buitendiameter | 0 mm |
| Kleur | Aluminium |
| Breedte | 83 mm |
| Slagvastheid | IK01 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Hoogte | 83 mm |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Aantal eenheden | 1 |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9006 |
| Oppervlaktebescherming | Decor |
| Geschikt voor wandgoot | Ja |
| Bevestigingswijze | Klem-/schroefbevestiging |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Diepte | 6 mm |
| Materiaal | Hout |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Binnendiameter | 0 mm |
| Antibacteriële behandeling | Ja |
| Met montageraam | Ja |
| Diameter boring (gaten) | 70 mm |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Nova afdekraam elements naturals dark wenge 1-voudig horizontaal en verticaal hout ip20
Artikelnummer: 20100716
Fabrikantnummer: 00183591