Peha Alu-guss afdekraam voor draai-sleutelschakelaar en cee-WCD 1-voudig horizontaal en verticaal aluminium ip44 - 00907494
Artikelnummer: 22719163 | Fabrikantnummer: 00907494 | EAN: 4010105907490
Omschrijving
afdekraam aluminium Guss 1-voudig t.b.v. draai-sleutelschakelaar en CE
Het productnummer van de fabrikant is 00907494. Het EAN nummer is 4010105907490. Het interne artikelnummer is 22719163.
Aanvullende informatie
Afdekraam1voudig, voor alle inbouwapparaten,met uitzondering van draai- en sleutelschakelaars envoor draai- en sleutelschakelaars en CEE- wandcontactdoosAfmeting 106 x 106 mm
afdekraam aluminium Guss 1-voudig t.b.v. draai-sleutelschakelaar en CEE-wandcontactdoos
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
afdekraam aluminium Guss 1-voudig t.b.v. draai-sleutelschakelaar en CEE-wandcontactdoos
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
ALU GUSS
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Buitendiameter | 0 mm |
| Kleur | Aluminium |
| Breedte | 106 mm |
| Slagvastheid | IK01 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Aantal eenheden | 1 |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Materiaal | Metaal |
| Montagerichting | Horizontaal en verticaal |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9006 |
| Bevestigingswijze | Klem-/schroefbevestiging |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Aantal eenheden verticaal | 1 |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Aantal eenheden horizontaal | 1 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 1 |
| Diepte | 6 mm |
| Hoogte | 106 mm |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Binnendiameter | 0 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met montageraam | Ja |
| Diameter boring (gaten) | 70 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Aluminium |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Alu-guss afdekraam voor draai-sleutelschakelaar en cee-WCD 1-voudig horizontaal en verticaal aluminium ip44
Artikelnummer: 22719163
Fabrikantnummer: 00907494