Peha Alu-guss 2-voudige afdekraam voor verticale montage aluminium ip44 - 00906894
Artikelnummer: 20315729 | Fabrikantnummer: 00906894 | EAN: 4010105906899
Omschrijving
Afd.raam Alu Guss 2-voudig,alle inb.app.voor verticale montage
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 00906894. Het EAN nummer is 4010105906899. Het interne artikelnummer is 20315729.
| Klasse |
Afdekraam schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
ALU GUSS
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Inbouwbreedte | 0 mm |
| Buitendiameter | 0 mm |
| Kleur | Aluminium |
| Breedte | 106 mm |
| Slagvastheid | IK01 |
| Halogeenvrij | Ja |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Tekstveld/beschrijvingsvlak | Nee |
| Aantal eenheden | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9006 |
| Bevestigingswijze | Klem-/schroefbevestiging |
| Geschikt voor vloerpot | Nee |
| Geschikt voor wandgoot | Nee |
| Aantal eenheden verticaal | 2 |
| Geschikt voor inbouwinstallatie (geen stucwerk) | Nee |
| Inbouwhoogte | 0 mm |
| Aantal eenheden horizontaal | 2 |
| Montagerichting | Verticaal |
| Aantal modules verticaal (bij modulair systeem) | 2 |
| Aantal modules horizontaal (bij modulair systeem) | 2 |
| Diepte | 6 mm |
| Inbouwmontage (stucwerk) | Ja |
| Hoogte | 206 mm |
| Binnendiameter | 0 mm |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Met montageraam | Ja |
| Diameter boring (gaten) | 70 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Aluminium |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Alu-guss 2-voudige afdekraam voor verticale montage aluminium ip44
Artikelnummer: 20315729
Fabrikantnummer: 00906894