Peha Aura blindafdek.TBV easycl.inb.ontv. levend wit - 00030713
Artikelnummer: 20048918 | Fabrikantnummer: 00030713 | EAN: 4010105030716
Omschrijving
Nova blindafdekplaat t.b.v. Easyclick inbouw ontvanger, levend wit
Het productnummer van de fabrikant is 00030713. Het EAN nummer is 4010105030716. Het interne artikelnummer is 20048918.
Aanvullende informatie
Blindafdekking t.b.v. inbouw-ontvanger zonder draagframe Blindafdekking t.b.v. Easyclick-inbouw-ontvanger.
Nova blindafdekplaat t.b.v. Easyclick inbouw ontvanger, levend wit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Nova blindafdekplaat t.b.v. Easyclick inbouw ontvanger, levend wit
| Klasse |
Onderdeel/centraalplaat communicatie-schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
NOVA
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Slagvastheid | IK00 |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Bevestigingswijze | Bevestiging met schroef |
| Schakelmateriaaldiepte | 40 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 70 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 70 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Met opdruk | Nee |
| Kroonsteen | Nee |
| Opdrukveld | Zonder label |
| Draagring | Nee |
| Met stofbescherming | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Incl. connectoren | Nee |
| Met trekontlasting | Nee |
| Gebruik | Antenne-aansluitdoos, coax |
| Bussen afgeschermd | Nee |
| Afgeschermde behuizing | Nee |
| Uitvoerrichting | Recht |
| Samenstelling | Overig |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Geschikt voor aantal connectoren | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0 mm |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Geïsoleerde aansluitingen | Nee |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Aura blindafdek.TBV easycl.inb.ontv. levend wit
Artikelnummer: 20048918
Fabrikantnummer: 00030713