Badora Centraalplaat met knop voor 3-standen schakelaar, mat zwart - 00276962
Artikelnummer: 23745111 | Fabrikantnummer: 00276962 | EAN: 4010105276961
Omschrijving
Badora centraalplaat met knop voor 3-standen schakelaar, Mat zwart
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 00276962. Het EAN nummer is 4010105276961. Het interne artikelnummer is 23745111.
| Klasse |
Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
Badora
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Breedte | 70 mm |
| Slagvastheid | IK01 |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 70 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Opdruk/indicatie | Symbool "3-standen schakelaar" |
| Gebruik | Standenschakelaar |
| Diepte | 6 mm |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Knevelgreep |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Badora Centraalplaat met knop voor 3-standen schakelaar, mat zwart
Artikelnummer: 23745111
Fabrikantnummer: 00276962