Peha Programmeerbare rolluikschakelaar inbouw - 00234413
Artikelnummer: 20616282 | Fabrikantnummer: 00234413 | EAN: 4010105234411
Het productnummer van de fabrikant is 00234413. Het EAN nummer is 4010105234411. Het interne artikelnummer is 20616282.
Basis programmeerbare rolluikschakelaar
Geschikt voor inbouwmontage, 230 V ~, 50 Hz, voor max. 1 motor 750 VA, impuls-duur: 2 min., met rood/groen LED voor functieweergave
Functie:
Handmatige bediening tot 1 sec. = lamellen verstellen, handmatige bediening langer dan 1 sec. = auto-run gedurende 2 min. Programmering van op- en neer-tijden mogelijk (24 uur cyclus). Externe ingangen voor OP en NEER, 230 V ~, 50 Hz, met volgfunctie voor groepenbesturing, windsensor, sleutelschakelaar of andere schakelapparatuur. Nulleider noodzakelijk. D 405 R O.A. werkt niet samen met de D 404 R O.A.
| Klasse |
Jaloezie besturing
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
Basis elementen
Toon alle producten in deze serie |
| Nom. spanning | 230 V |
| Uitvoering oppervlakte | Glanzend |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Overig |
| Samenstelling | Basiselement |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 7016 |
| Ingang voor nevenunit | Ja |
| Autonomie | 0 h |
| Geïntegreerde tijdschakelklok | Ja |
| Met aansluiting voor helderheidssensor | Nee |
| Geschikt voor regensensor | Nee |
| Met aansluiting voor glasbreukmelder | Nee |
| Uitschakelbescherming | Nee |
| Toevalsgenerator | Nee |
| Met astro-programma | Nee |
| Geschikt voor windsensor | Ja |
| Met geheugen functie | Ja |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Max. schakelvermogen | 750 W |
| Schemerwaarde instelbaar | 0 - 0 lx |
| Waarde zonbescherming instelbaar | 0 - 0 lx |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 35 mm |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Aluminium |
| Categorieën | Schakelmateriaal |