Peha PLS bewegingsschakelaar bewegingsmelder bruin ip44 45/180° - 00978793
Artikelnummer: 20357085 | Fabrikantnummer: 00978793 | EAN: 4010105978797
Omschrijving
Bewegingsmelder 180º, opb voor wandmont.sepiabruin
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 00978793. Het EAN nummer is 4010105978797. Het interne artikelnummer is 20357085.
| Klasse |
Bewegingsschakelaar compleet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
Bewegingsmelder
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Montagewijze | Opbouw |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Bruin |
| HVAC-aansturing | Nee |
| Vrije dierzone | Nee |
| Koppelbaar aan netwerk | Nee |
| Bediening op afstand | Nee |
| Met signaaleenheid | Nee |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | Nee |
| Max. schakelvermogen | 1000 W |
| Constantlichtregeling | Nee |
| Geschikt voor draadloos | Nee |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Nee |
| Ingang voor nevenunit | Nee |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Onderkruipbeveiliging | Nee |
| Overbruggingsschakelaar | Nee |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Nee |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 12 m |
| Diameter reikwijdte op vloer | 24 m |
| Max. reikwijdte frontaal | 12 m |
| Max. nalooptijd | 15 min |
| Min. nalooptijd | 10 s |
| Optimale montagehoogte | 2.2 m |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 8014 |
| Frequentie | 50 - 50 Hz |
| Aanspreekhelderheid | 2 - 2000 lx |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 45 - 180 ° |
| Met alarmfunctie | Nee |
| Gedwongen uitschakeling | Nee |
| Trappenhuiscontroller | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Bewegingssensor |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha PLS bewegingsschakelaar bewegingsmelder bruin ip44 45/180°
Artikelnummer: 20357085
Fabrikantnummer: 00978793