Peha Concept 45 blindafdekking blindkap zonder label wit - 00416311
Artikelnummer: 20374191 | Fabrikantnummer: 00416311 | EAN: 4010105416312
Omschrijving
Concept45 blindafdekking, levend wit 22, 5mm
Het productnummer van de fabrikant is 00416311. Het EAN nummer is 4010105416312. Het interne artikelnummer is 20374191.
Aanvullende informatie
Blindafdekking t.b.v. Concept 45Afdekking t.b.v. een blindafsluiting vooreen halve apparaataansluiting (22,5 mm)
Concept45 blindafdekking, levend wit 22, 5mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Concept45 blindafdekking, levend wit 22, 5mm
| Klasse |
Onderdeel/centraalplaat communicatie-schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
Concept45
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Slagvastheid | IK00 |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Montagewijze | Wandgoot |
| Schakelmateriaaldiepte | 40 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 70 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 70 mm |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Met opdruk | Nee |
| Kroonsteen | Nee |
| Opdrukveld | Zonder label |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Draagring | Nee |
| Met stofbescherming | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Incl. connectoren | Nee |
| Met trekontlasting | Nee |
| Bussen afgeschermd | Nee |
| Afgeschermde behuizing | Nee |
| Uitvoerrichting | Recht |
| Samenstelling | Overig |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 0 |
| Geschikt voor aantal connectoren | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 0 mm |
| Gebruik | Blindkap |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Geïsoleerde aansluitingen | Nee |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Concept 45 blindafdekking blindkap zonder label wit
Artikelnummer: 20374191
Fabrikantnummer: 00416311