Peha Centraalpl. nova met knop voor jaloezies voor 1 modular jack zwart - 00034502
Artikelnummer: 23596816 | Fabrikantnummer: 00034502 | EAN: 4010105034509
Omschrijving
Nova centraalplaat met knop voor jaloezies voor 1 Modular Jack, zwart
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 00034502. Het EAN nummer is 4010105034509. Het interne artikelnummer is 23596816.
| Klasse |
Bedieningselement /centraalplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
NOVA
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Breedte | 70 mm |
| Slagvastheid | IK01 |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 70 mm |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Geschikt voor bussysteem-toetsaansluiting | Nee |
| Controlevenster/verlicht | Nee |
| Met indicatieveld | Nee |
| Bevestigingswijze | Schroefbevestiging |
| Met verwisselbare lens/symbool | Nee |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9005 |
| Gebruik | Jaloezie |
| Opdruk/indicatie | Symbool "pijlen" |
| Diepte | 6 mm |
| Aftastsymbool / barrièrevrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Model | Knevelgreep |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Centraalpl. nova met knop voor jaloezies voor 1 modular jack zwart
Artikelnummer: 23596816
Fabrikantnummer: 00034502