Peha Centraalplaat aura genormd gat 50x50 levend wit - 00117211
Artikelnummer: 10724875 | Fabrikantnummer: 00117211 | EAN: 4010105117219
Omschrijving
Honeywell Peha AURA overgangsafdekplaat schakelmat., wit, uitvoering vierkant gat, afmetingen VK50/VK50, beschermingsgraad (IP) IP20, RAL-nummer 9010
Het productnummer van de fabrikant is 00117211. Het EAN nummer is 4010105117219. Het interne artikelnummer is 10724875.
Aanvullende informatie
Aura centraalplaat genormd gat 50x50, levend wit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
| Klasse |
Overgangsafdekplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
AURA
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Met klapdeksel | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Schakelmateriaalhoogte | 0 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 0 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 0 mm |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Met tekstveld | Nee |
| Afmetingen | VK50/VK50 |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Centraalplaat aura genormd gat 50x50 levend wit
Artikelnummer: 10724875
Fabrikantnummer: 00117211