Peha Nova centraalplaat + gat 70x70mm wit ral 9010 - 00100511
Artikelnummer: 11136208 | Fabrikantnummer: 00100511 | EAN: 4010105100518
Omschrijving
Honeywell Peha NOVA overgangsafdekplaat schakelmat.
Het productnummer van de fabrikant is 00100511. Het EAN nummer is 4010105100518. Het interne artikelnummer is 11136208.
Aanvullende informatie
Nova centraalplaat met genormd gat 55x55 mm, levend wit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
| Klasse |
Overgangsafdekplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
NOVA
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Met klapdeksel | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Schakelmateriaalhoogte | 0 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 0 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 0 mm |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Met tekstveld | Nee |
| Afmetingen | Overig |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Nova centraalplaat + gat 70x70mm wit ral 9010
Artikelnummer: 11136208
Fabrikantnummer: 00100511