Peha Dialog centraalplaat + rechthoekig gat nova-centralplaten 70x70mm aluminium - 00317211
Artikelnummer: 20050298 | Fabrikantnummer: 00317211 | EAN: 4010105317213
Omschrijving
Dialog centraalplaat met rechthoekig gat Dialogvoor Nova-centralplaten
Het productnummer van de fabrikant is 00317211. Het EAN nummer is 4010105317213. Het interne artikelnummer is 20050298.
Aanvullende informatie
Dialog centraalplaat met rechthoekig gat Dialogvoor Nova-centralplaten, aluminium
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Peha
Specificaties
| Klasse |
Overgangsafdekplaat schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Peha
Toon alle producten van Peha |
| Serie |
DIALOG
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Aluminium |
| Met klapdeksel | Nee |
| Afsluitbaar | Nee |
| Schakelmateriaalhoogte | 0 mm |
| Schakelmateriaalbreedte | 0 mm |
| Schakelmateriaaldiepte | 0 mm |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9006 |
| Met tekstveld | Nee |
| Afmetingen | Overig |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
Peha Dialog centraalplaat + rechthoekig gat nova-centralplaten 70x70mm aluminium
Artikelnummer: 20050298
Fabrikantnummer: 00317211